Kontaktinformation

Inköp och upphandling
Paradisgatan 5c
221 00 Lund

Telefon
046-222 00 00

Fax
046-2224537

För frågor om inköp och upphandling, skicka e-post till:

Inkop@eken.lu.se


Jeanette Jakobsson, upphandlingschef

Inköp och upphandling

Tel:
+46462227575

E-post:
jeanette.jakobsson@eken.lu.se

Johan Alexon, upphandlare MAX IV

Inköp och upphandling

Tel:
+46722182425

E-post:
johan.alexon@eken.lu.se

Mattias Arvidsson, upphandlare

Inköp och upphandling

Tel:
+46462228183

E-post:
mattias.arvidsson@eken.lu.se

Sven Asking, upphandlare MAX IV

Inköp och upphandling

Tel:
+46462221551

E-post:
sven.asking@eken.lu.se

Maria Björkqvist, upphandlare

Inköp och upphandling

Tel:
+46462220379

E-post:
maria.bjorkqvist@eken.lu.se

Per Brask, upphandlare MAX IV

Inköp och upphandling

Tel:
+46462221615

E-post:
per.brask@eken.lu.se

Eva Dilton, upphandlare

Inköp och upphandling

Tel:
+46462224897

E-post:
eva.dilton@eken.lu.se

Henrik Nottorp, upphandlare

Inköp och upphandling

Tel:
+46462221545

E-post:
henrik.nottorp@eken.lu.se

Eva Nörler, e-handelssamordnare

Inköp och upphandling

Tel:
+46462227135

E-post:
eva.norler@eken.lu.se

Elna Rosén, upphandlare

Inköp och upphandling

Tel:
+46462228166

E-post:
elna.rosen@eken.lu.se

Charlotta Ryde, upphandlare

Inköp och upphandling

Tel:
+46462227126

E-post:
charlotta.ryde@eken.lu.se

Ulrika Steidler, e-handelsansvarig

Inköp och upphandling

Tel:
+46462227070

E-post:
ulrika.steidler@eken.lu.se


Tillbaka

Sidansvarig: infomaster@eken.lu.se  
Webbansvarig: webmaster@eken.lu.se 
Ansvarig sektion: Ekonomi

Uppdaterad: 2014-03-24

Lunds universitet Box 117, 221 00 Lund. Telefon: 046-222 00 00, Fax: 046-222 47 20